top of page

Murat Artu ve Mimarlık Tutkusu Öğrenci Yarışması Sonuçlandı

"Murat Artu ve Mimarlık Tutkusu" Öğrenci Yarışması sonuçlanmıştır. Şartnameye uygun olarak 31 Mart 2023 tarihine kadar yarışma adresine gönderilen 203 proje arasından jüri değerlendirmesi sonucu beher 8000 TL tutarındaki ödülleri jürinin seçtiği aşağıda belirtilen katılımcılar kazandı. Ödüller eşit olup sıralama yoktur:

Aile Ödülleri: 5 projeye 5 eşit ödül

  • Ali Emre Ölmez -Torino Politeknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü


  • Damla Uzkan - İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü


  • Fatma Çelebi - Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü


  • Gülsüm Meltem Esenkaya - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü


  • Muhammet Esat Bulgurcu, Cihad Alan, Mehmet Küçük - İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü

BODTÜM Özel Ödülü

Alaa Elkafafy, Duru Deniz, Nehir Koyğun - Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü

Bodrum Mimarlık Merkezi ve Kütüphanesi Özel Ödülü

Öznil Çelebi - MEF Üniversitesi Mimarlık Bölümü

FSSF (Faruk Sade Sanat Fonu) Özel Ödülü

Rüya ÇEÇEN , Sudenaz AKGÜN, Zeynep BEKTAŞ - İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü

Koleksiyon Firması Özel Ödülü

Bilge Uluışık - Pamukkale Üniversitesi Mimarlık Bölümü

Mimarlar Derneği 1927 Özel Ödülü:

Nilsu Ufuk ,Ayça Dal - TED Üniversitesi Mimarlık Bölümü

TSMD Özel Ödülü:

Ali Batuhan Altınay, Emirhan Aksoy, Batuhan Aladağlı - İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü



Katılımın Yüksek olduğu yarışmada Şartnamede belirtilen yukarıdaki ödüller dışında kalan aşağıda belirtilen 8 katılımcıya ise 1000’er TL tutarında eşit Mansiyon verilmesi kararlaştırılmıştır;

MANSİYONLAR

  • Aleyna Üzüm, Taha Orkun Bölükbaşı - Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mimarlık Bölümü

  • Beyza Yılmaz, Yaren Güler, Özlem Işık - İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü

  • Feyizhan Demirci - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mimarlık Bölümü

  • Habibe Belkıs İnce - Haliç Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü

  • Rawand Mutaz Shaker Batah - TED Üniversitesi Mimarlık Bölümü

  • Su Özel - Çankaya Üniversitesi Mimarlık Bölümü

  • Talha Pirci - MEF Üniversitesi Mimarlık Bölümü

  • Tuna Fırat - İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü

Yarışma sergisi ve Kolokyum için Yer ve Tarih bilgileri ayrıca duyurulacaktır.

Comentários


bottom of page