top of page

19. Yapı Sektörü Buluşması Sona Erdi

Türk Serbest Mimarlar Derneği'nin 2011 yılından bu yana farklı katılımcılarla gerçekleştirdiği Yapı Sektörü Buluşmaları'nın on dokuzuncusu Archimim iş birliği ile 18 – 19 Kasım 2021 tarihlerinde TSMD Mimarlık Merkezi'nde yapıldı.

İki gün süren Buluşmada, yapı sektörü malzeme firmaları, TürkSMD üyesi mimarlık ofisleri ve yatırımcı kurumlar ile bir araya gelip, ürün ve hizmetlerini tanıtım imkanı buldular. Etkinlik ayrıca güncel malzeme ve teknolojilerin tanınması, firmalar ile karşılıklı ilişkilerin, yeni işbirliği olanaklarının geliştirilmesi ve mesleki bilgi ve deneyimlerin artırılması açısından bir fırsat ortamı oluşturdu.

Katılmcı firma ve ofisler şöyleydi:

4M Salalı - A Tasarım – Ace – Artde – Aura - Beaulieu Flooring – Blum - BT Mimarlık - Bürotime - Dora Konsept - Dyson - Erbuğ - Ercan Çoban - Gentaş - Hatırlı - Hazan - Hilmi Güner - İlhan Kural - İller Bankası - İpbüken - İtez - Kaf - Kasso - Knauf & Knauf Insulation - Mapei - May Yapı - Motto - MTK - Öncüoğlu - Qubi - Reynaers - RGGA - San Deco - Seben - Seranit - Şişecam - Tübitak - Tülin Çetin Mimari Tasarım - Ukinoks - Uludağ - Uva - Sylvania - Ven - Vmzinc - Yazgan - YtongComments


bottom of page