top of page

17. Yapı Sektörü Buluşması Sona Erdi

Türk Serbest Mimarlar Derneği'nin 2011 yılından bu yana farklı katılımcılarla gerçekleştirdiği Yapı Sektörü Buluşmaları'nın onyedincisi Mimarşiv iş birliği ile 11- 12 Nisan 2019 tarihlerinde TSMD Mimarlık Merkezi'nde yapıldı.


17. Yapı Sektörü Buluşması'na 11 kamu kurumu ve yatırımcı kuruluş, 20 mimarlık ofisi, 11 yapı sektörü firması katıldı. 17. Yapı Sektörü Buluşması'na katılan kamu kurumları ve yatırımcı kuruluşlar, mimarlık ofisleri ve yapı sektörü firmaları şu şekilde sıralandı:Görüşmelerden Temsilciler Memnun Ayrıldı


Buluşma'nın ilk gününde kamu kurumları ve yatırımcı kuruluşlar ile yapı sektörü temsilcileri; ikinci gününde ise TürkSMD üyesi mimarların ofisleri ile yapı sektörü temsilcilerinin ikili görüşmeleri yapıldı. Görüşmelerde yapı sektörü firmaları yeni ürünlerini mimarlara ve kamu temsilcilerine aktarma fırsatı yakaladılar.


Bir sonraki Yapı Sektörü Buluşması Eylül 2019’da yine Mimarşiv iş birliği ile Ankara TSMD Mimarlık Merkezi’nde yapılacak. Detaylar ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak.
Comentários


bottom of page