top of page

16. Yapı Sektörü Buluşmaları Sona Erdi

Türk Serbest Mimarlar Derneği'nin 2011 yılından bu yana farklı katılımcılarla gerçekleştirdiği Yapı Sektörü Buluşmaları'nın onaltıncısı 20 - 21 Eylül 2018 tarihlerinde TSMD Mimarlık Merkezi'nde yapıldı.


16. Yapı Sektörü Buluşması'na 8 kamu kurumu ve yatırımcı kuruluş, 21 mimarlık ofisi, 10 yapı sektörü firması katıldı. 16. Yapı Sektörü Buluşması'na katılan kamu kurumları ve yatırımcı kuruluşlar, mimarlık ofisleri ve yapı sektörü firmaları şu şekilde sıralandı:
TürkSMD Üyesi Mimarlar Deneyimlerini Aktardı


Buluşma'nın ilk gününde kamu kurumları ve yatırımcı kuruluşlar ile yapı sektörü temsilcileri; ikinci gününde ise TSMD üyesi mimarların ofisleri ile yapı sektörü temsilcilerinin ikili görüşmeleri yapıldı. Görüşmelerde yapı sektörü firmaları yeni ürünlerini mimarlara ve kamu temsilcilerine aktarma fırsatı yakaladılar.


Bu sene ikili görüşmelere ek olarak, ilk gün TürkSMD üyesi mimarlar Ali Osman Öztürk, Mehmet Soylu ve Aytek İtez kamu yatırımları üzerine proje deneyimlerini; ikinci gün ise Önder Kaya, Gül Güven ve Salih Zeki Salalı özel sektör yatırım projeleri hakkında deneyimlerini katılımcılar ile paylaştılar.


Bir sonraki Yapı Sektörü Buluşması Mart 2019’da Ankara TSMD Mimarlık Merkezi’nde yapılacak. Detaylar ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak.
Comments


bottom of page