TSMD
 
 
istanbulsmd
izmir smd
 
19. Yapı Sektörü Buluşması


Türk Serbest Mimarlar Derneği tarafından 2011 yılından beri düzenlenen Yapı Sektörü Buluşmalarının 19’uncusu 10 Nisan 2020 tarihinde TSMD Mimarlık Merkezi’nde yapılıyor.

Yapı sektöründeki tüm tarafların bir araya gelerek karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduğu önemli bir iletişim olanağı sunan ve gelenekselleşen bir etkinliğe dönüşen Yapı Sektörü Buluşması’nda sizleri de aramızda görmek bizi mutlu edecektir.

Etkinlikte, yapı sektörünün farklı paydaşları ikili görüşmelerde bir araya getirilecek; malzeme firmaları, dernek üyesi mimarlık ofisleri ve kamu / özel sektör yatırımcı kurumlar ile saatlik randevuları düzenlenmiş şekilde görüşmeler yapacaktır. Bir günlük etkinlikte malzeme firmaları, yaklaşık 10 kadar yatırımcı kurum ve 15 mimari ofis ile yüz yüze görüşme imkanı bulacaktır.
 
Firma temsilcilerine çok sayıda yatırımcı kuruluş ve mimarlık ofisine tanıtım yapma imkanı sunan, güncel projeleri inceleme, kurum – kuruluş temsilcileri ile birebir tanışma imkanı sağlayan etkinliğe katılım ücreti 15.000 TL’dir. Mart ayındaki sözleşmelerde %5 indirim uygulanacaktır.

Geçmiş YSB’ler hakkında bilgilere aşağıdaki bağlantılardan ulaşılabilir:
http://www.tsmd.org.tr/TR,855/18-yapi-sektoru-bulusmasi-sona-erdi.html
Güncelleme Tarihi:
10.03.2020
Bu belge: 120 kez okunmuştur.
 
Web Uygulama: AdaNET