TSMD
 
 
istanbulsmd
izmir smd
 
TSMD Akademi Eğitim Programı Lansmanı ve Tayvanlı Mimar Hsieh Ying-Chun Sunumu

Türk Serbest Mimarlar Derneği, 2012 yılında TSMD Mimarlık Merkezi’nin açılmasıyla ivmesini arttırarak hayata geçirdiği etkinliklerini geliştirerek mimarlık, kültür ve sanat ortamına katkılar sağlamaya devam etmektedir.

Daha önce sınırlı konularda yaptığımız eğitimlerin kapsamı genişletilerek bu sene TSMD Akademi adı ile yeni bir program başlatılmaktadır. Bu kapsamda Ekim ayı itibari ile başlayacak eğitimlerle proje yönetimi, inovasyon, pazarlama, finans, kişisel gelişim gibi konularda hem mesleki hem de kişisel becerileri arttırmaya yönelik bir program sizlere sunulmaktadır. Hem mimarlık ve yapı sektöründeki meslek profesyonelleri ve öğrencilerin hem de sektör dışından tüm ilgililerin katılabileceği bu eğitimler ile farklı konuları bir paket halinde en uygun şartlarda sunarak, sizlere hayat boyu yarar sağlayacak bir girdi sunmayı hedeflemekteyiz.

Detaylarını içerikte bulabileceğiniz eğitim programımızı hayata geçirmekten dolayı mutluluğumuzu paylaşıyor ve yeni eğitim programımızın meslek ortamına katkılar sağlamasını temenni ediyoruz.

Saygılarımızla,

Aytek İTEZ
TSMD Yönetim Kurulu Başkan

Eğitim içeriğine linkten ulaşabilirsiniz: TA_KitapcikBas.pdf.

Güncelleme Tarihi:
30.01.2018
Bu belge: 524 kez okunmuştur.
 
Web Uygulama: AdaNET