TSMD
 
 
istanbulsmd
izmir smd
 
TSMD Akademi Eğitim Programı
 

Türk Serbest Mimarlar Derneği, 2012 yılında TSMD Mimarlık Merkezi’nin açılmasıyla ivmesini arttırarak hayata geçirdiği etkinliklerini geliştirerek mimarlık, kültür ve sanat ortamına katkılar sağlamaya devam etmektedir.

Daha önce sınırlı konularda yaptığımız eğitimlerin kapsamı genişletilerek bu sene TSMD Akademi adı ile yeni bir program başlatılmaktadır. Bu kapsamda Ekim ayı itibari ile başlayacak eğitimlerle proje yönetimi, inovasyon, pazarlama, finans, kişisel gelişim gibi konularda hem mesleki hem de kişisel becerileri arttırmaya yönelik bir program sizlere sunulmaktadır. Hem mimarlık ve yapı sektöründeki meslek profesyonelleri ve öğrencilerin hem de sektör dışından tüm ilgililerin katılabileceği bu eğitimler ile farklı konuları bir paket halinde en uygun şartlarda sunarak, sizlere hayat boyu yarar sağlayacak bir girdi sunmayı hedeflemekteyiz.

Detaylarını içerikte bulabileceğiniz eğitim programımızı hayata geçirmekten dolayı mutluluğumuzu paylaşıyor ve yeni eğitim programımızın meslek ortamına katkılar sağlamasını temenni ediyoruz.

Eğitim içeriğine linkten ulaşabilirsiniz: 

Kayıt için info@tsmd.org.tr adresine mail atabilir ya da 0312 219 94 08 irtibat numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi:
17.10.2017
Bu belge: 1076 kez okunmuştur.
 
Web Uygulama: AdaNET