TSMD
 
 
istanbulsmd
izmir smd
 
12. Yapı Sektörü Buluşması
 
 
Türk Serbest Mimarlar Derneği tarafından 2011 yılından beri düzenlenen Yapı Sektörü Buluşmalarının 12’ncisi 29 – 30 Eylül 2016 tarihlerinde TSMD Mimarlık Merkezi’nde yapılacaktır.

Yapı sektöründeki tüm tarafların bir araya gelerek karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduğu önemli bir iletişim olanağı sunan ve gelenekselleşen bir etkinliğe dönüşen Yapı Sektörü Buluşması’nda sizleri de aramızda görmek bizi mutlu edecektir.

Etkinliğin ilk gününde yapı sektörü firmaları, kamu ve özel sektör yatırımcı kuruluşlarla bir araya gelerek ikili görüşme yapabilecek, ikinci gün ise üyelerimiz olan mimarlık ofisleri ile görüşme imkanı sağlanacaktır.

Firma temsilcilerine iki günde çok sayıda yatırımcı kuruluş ve mimarlık ofisine tanıtım yapma imkanı sunan, güncel projeleri inceleme, kurum – kuruluş temsilcileri ile birebir tanışma imkanı sağlayan etkinliğe katılmak isteyen firmalar 20 Eylül’e kadar kayıt yaptırdıklarında %20 indirimden faydalanabileceklerdir. Katılım ücreti 2 günlük etkinlik için 16.000 TL (indirimli ücret 12.800 TL) olup, 1 gün için 10.000 TL’dir (indirimli ücret 8.000 TL).

Etkinliğin Tanıtım Dosyası ve Katılım Formu ekte sunulmakta olup, sektörel iş birliğinin gelişmesinde önemli bir işlev gören Yapı Sektörü Buluşmasında firmanızı aramızda görmeyi diliyoruz.

Saygılarımızla,

Geçmiş YSB’ler hakkında bilgilere aşağıdaki bağlantılardan ulaşılabilir:

http://www.tsmd.org.tr/TR,548/10-yapi-sektoru-bulusmalari-sona-erdi.html

Güncelleme Tarihi:
24.03.2017
Bu belge: 1258 kez okunmuştur.
 
Web Uygulama: AdaNET