TSMD
 
 
istanbulsmd
izmir smd
 
Primemall SivasPark Projesi'ne Sign of the City 2015 ÖdülüYatırımı, Prime Development ve Sivas Yatırım Ortaklığı A.Ş., mimari projesi A Tasarım Mimarlık Ali Osman Öztürk tarafından gerçekleştirilen Primemall SivasPark projesi kentlerin yarıştığı Sign of the City Awards 2015 Ödüllerinde “En İyi Bölgesel Merkezli AVM” kategorisinde ödül aldı.

Küresel ölçekte inşaat ve gayrimenkul sektörünü uluslararası normlara taşımak ve sektörü en iyiye teşvik etmek amacıyla Hürriyet tarafından düzenlenen, Sign of the City Awards 4 Kasım 2015 Çarşamba akşamı Hilton İstanbul Bomonti’de düzenlenen törende açıklandı.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Kentsel Tasarım Araştırma ve Uygulama Merkezi Başkanı Prof. Dr. Güzin Konuk’un jüri başkanı olduğu değerlendirme jürisinde sektörün önde gelen isimleri yer aldı. Yerel duruşu ve mimari yaklaşımı göz önüne alınarak değerlendirilen Primemall SivasPark projesinde yerli ve yabancı markaların bulunduğu mağazalar, süpermarket, sinema, restoranlar ve eğlence alanları yer almaktadır. İnşaatı 2016 yılı içinde tamamlanacak olan yapı yaklaşık olarak 80.000 m2 inşaat alanına sahip.

Primemall SivasPark 2015 yılında da International Property Award “En iyi Perakende Geliştirme” kategorisinde onur ödülünü almıştı.

Güncelleme Tarihi:
05.11.2015
Bu belge: 4943 kez okunmuştur.
 
Web Uygulama: AdaNET