TSMD
 
 
istanbulsmd
izmir smd
 
Yazgan Tasarım Mimarlık "International Property Awards"tan Ödülle Döndü
Yazgan Tasarım Mimarlık, "ONS İNCEK Konut Kompleksi" ve "Tema İstanbul Showroom Peyzaj Düzenlemesi" projeleri ile "International Property Awards"ta ödüle layık görüldü.

Yazgan Tasarım Mimarlık, "ONS İNCEK Konut Kompleksi" projesi ile, 3 Ekim tarihleri arasında Singapur'da gerçekleştirilecek olan Dünya Mimarlık Festivali Ödülleri'nde, dünyanın dört bir yanından katılan diğer firmalar ve projeler arasından sıyrılarak finale kaldı. Yazgan Tasarım Mimarlık, "Future Residential-Geleceğin Konutu'" kategorisinde diğer finalistlerle yarışacak.

Ayrıca "ONS İNCEK Konut Kompleksi" ve "Tema İstanbul Showroom Peyzaj Düzenlemesi" projeleri ile "International Property Awards"ta ödüle layık görüldü. Firma, 14 Ekim'de gerçekleşecek gala gecesinde ödüllerini alacak.

Yazgan Tasarım Mimarlık, 2012 yılında da iki projesiyle birden International Property Awards'ta ödül almıştı. Tarsus'ta bulunan Tarsu Alışveriş ve Eğlence Merkezi Projesi ile "Avrupa'nın En İyi Gayrimenkul Projesi" ve Yenigün İnşaat Ofis Binası ile "Türkiye'nın En İyi Gayrimenkul Projesi " ödülünün sahibi olmuştu.

  • YAZGAN_ONS%20INCEK_.jpg
  • TEMAist.jpg

Güncelleme Tarihi:
03.02.2015
Bu belge: 6379 kez okunmuştur.
 
Web Uygulama: AdaNET