TSMD
 
 
istanbulsmd
izmir smd
 
VEN Mimarlık'a 2 Ödül Daha Geldi
VEN Mimarlık, T.C. Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı Binası ve Keypark projeleri ile 2014 European Property Awards'da iki ayrı ödül aldı.

Ven Mimarlık ödül hakkında şu açıklamayı yaptı:

"Avrupa bölgesinde birçok rakibi ile yarışarak bu başarıya ulaşan VEN Mimarlık projeleri, ikinci etapda dünyanın en iyi binası olmak için diğer bölgelere karşı -Asya Pasifik, Afrika, Kanada, ABD, Orta ve Güney Amerika, Karayipler, Arap Bölgesi ve Birleşmiş Krallıklar- Avrupayı temsil etme hakkı kazanacak.

Her kategori ve ülkeden sadece 6 yapının seçildiği ve sektörde saygın bir yere sahip olan European Property Awards'da iki proje ile ödül sahibi olmak VEN Mimarlık için değerli olmuştur. Farklı ülkerden 70 seçkin jüri üyesi tarafından, katı kriterler ışığında gerçekleşen jüri sürecinden iki proje ile çıkmak sevindirici olmuştur.

Bundan önce uluslararası iki ayrı ödül daha alan Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı Binası bu yarışmadan da üçüncü ödülle döndü. Ankara'da yer alan bir iş, yaşam ve ticaret merkezi olan Keypark, European Property Awards'da, Ven Mimarlık'a ödül getiren diğer proje oldu.

14 Ekim 2014 tarihinde Londra'da düzenlenecek gala gecesinde ödül töreni gerçekleşecektir."

  • keypark%20web%205a3.jpg
  • UHDB%20web%2023.jpg

Güncelleme Tarihi:
03.02.2015
Bu belge: 5528 kez okunmuştur.
 
Web Uygulama: AdaNET